SÉRUM NA ŘASY

Nebaví vás umělé řasy či řasenky, které stále neplní to, co si představujete? Máme řešení! Unikátní sérum na řasy GigaLash.

Luxusní sérum GigaLash je speciálně vyvinuté na prodloužení, zvýraznění a zhuštění řas. Patentovaná technologie EPM enzymů poskytuje první viditelné výsledky již během sedmi dnů užívání.

Nezávislé testy v profesionálních salonech krásy jednoznačně prokázaly, že sérum GigaLash je schopno v průběhu velmi krátkého času dodat řasám o 70% více objemu a až o 90% je prodloužit. Tento kosmetický přípravek podporuje tvorbu skutečných řas, které vypadají prostě úžasně a nelze je srovnávat s nalepovacími umělými řasami s nepřirozeným vzhledem. GigaLash je dermatologicky testován.

 
   
 • Gigalash nalezato 2 Novinka Kód: 498
  SÉRUM NA ŘASY GIGALASH
  Objednáno

  GigaLash je absolutně bezpečné řešení na prodloužení a zhuštění řas. Nezpůsobuje žádné podráždění ani alergické reakce. Sérum je bezpečné i v případě nechtěného vniknutí do oka. Díky patentované směsi enzymů EPM, která byla vyvinuta speciálně pro prodloužení řas, můžete pozorovat první výsledky již po sedmi dnech používání séra. Po dvou týdnech už budou vaše řasy o 20% delší, po šesti týdnech o 90% delší. 


  990 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem