Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

SÉRUM NA ŘASY GIGALASH

 

GigaLash je absolutně bezpečné řešení na prodloužení a zhuštění řas. Nezpůsobuje žádné podráždění ani alergické reakce. Sérum je bezpečné i v případě nechtěného vniknutí do oka. Díky patentované směsi enzymů EPM, která byla vyvinuta speciálně pro prodloužení řas, můžete pozorovat první výsledky již po sedmi dnech používání séra. Po dvou týdnech už budou vaše řasy o 20% delší, po šesti týdnech o 90% delší. 

Dostupnost Objednáno
990 Kč
Kód produktu 498
Kategorie SÉRUM NA ŘASY
Položka byla vyprodána...
 

GigaLash používejte dva krát denně, ráno i večer, na čistou a nenalíčenou pleť. Balení obsahuje až 3 mililitry séra, které při každodenním používání vydrží až 6 měsíců. Sérum se aplikuje jednoduchým aplikátorem, podobně jako oční linka. Jakmile dosáhnete požadovaného výsledku, přejděte na udržovací režim a sérum používejte cca 2x týdně. Otevřené balení spotřebujte do 12 měsíců. 

Cyklus růstu řas trvá přibližně 30 dní. Řasa, která se nachází ve své konečné růstové fázi se uvolní a vypadne. Tento proces se pravidelně opakuje. GigaLash prodlužuje růstový cyklus řas, zabraňuje jejich vypadávání a urychluje růst nových řas. Sérum GigaLash rychle proniká hluboko k folikulům, vyživuje je a stimuluje k efektivnímu růstu. Sérum zároveň poskytuje ochranu proti lámání řas a zvyšuje jejich pružnost.

Používání výživného séra GigaLash doporučujeme například i v případě nadměrného vypadávání řas nebo na řasy poničené umělými řasami. Unikátní receptura GigaLash obsahuje výhradně ty nejkvalitnější přírodní a syntetické přísady.

Ingrediens: Enzyme "EPM", aqua, wool bursa growth genes, foumingzhisuan sodium, ethyl amide MEA, hydrolyzed keratin, propylene glycol, sorbitol, collagen sodium, wheat germ acid, linolenic acid, chitosan glycosaminoglycan, nettle extract, bitter orange flower oil, fourteen acylating, moisturizing, natural extracted cellulose A, vitamin E, vitamin C, panthenol, allantoin, the yankees glycerin extract.