CITLIVÁ POKOŽKA, Strana 2

Nabízíme to nejlepší pro citlivou pokožku. Značka Jennifer Youg z Velké Británie, to je unikátní kosmetika pro citlivou a velmi citlivou pleť vyvinutá ve spolupráci s britskými lékaři, sestrami a specialisty, věnujícími se péči o onkologické pacienty a lidi po úspěšné onkologické léčbě, a je tedy vhodná i pro tyto osoby.

Kolekce Defiant Beauty zahrnuje produkty k ošetření celého těla a je určena k pěstění extrémně citlivé pokožky. Řada Beyond Beauty je určena pro citlivou pleť. Společné mají příjemné pěstící a zkrášlující účinky, které ocení všichni, kteří o sebe rádi pečují. 

Esenciální oleje v řadách Defiant Beauty a Beyond Beauty byly vybrané pro své léčebné účinky.

Kadidlo je často oslavováno jako "král olejů" a podporuje pocity míru a klidu. Pomáhá od stresu, uvolňuje. Může místně pomoci snížit zánět, poskytnout úlevu. Pomáhá od bolesti.

Bergamot je svěží citrusová vůně a je považována za prostředek na dobrou náladu. Vedle emocionálních přínosů je také používána k zabíjení bakterií, léčení menších jizev a minimalizuje známky poškození na kůži. Může být také použit ke snížení bolesti, zejména bolesti hlavy a napětí svalů.

Santalové dřevo je všeobecně známé jako duchovní a posvátný olej, je používáno všude na světě během meditace a modliteb. Je známo, že vyvolává pocit klidu. Vedle svých uklidňujících vlastností lze santalové dřevo využít také k úlevě od bolesti a k boji s bakteriemi.

Kadidlo, Neroli, Mandarinka, a Santalové dřevo mají vlastnosti proti stárnutí. Podporují například snížení hladiny stresu, lepší spánek nebo snížení návalů horka.

Měsíček je významný při snižování závažnosti projevů suché kůže.

 
   
 • Nail Oil 2 Kód: 271
  Defiant Beauty, Olej na nehty, 12 g
  Skladem

  Defiant Beauty Nail Oil - Hojící olej na nehty.Obsahuje snadno absorbovatelné oleje, vybrané pro své zvlhčující vlastnosti. Zvlhčení nehtů může pomoci předejít poškození. Typy poškození nehtů mohou zahrnovat suché nehty či křehké nehty, ztrátu a rýhy na nehtech rukou a nohou.

   

  375 Kč (–20 %)
  299 Kč
     
  Značka: JENNIFER YOUNG

Stránka 2 z 2 - 13 položek celkem